ERJ-UP6J1R1V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-UP6J1R1V
JLCPCB Part #
C7184637
Package
0805
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS