ERJ-UP6J161V
MFR.Part #
ERJ-UP6J161V
JLCPCB Part #
C3996357
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS