ERJ-UP6J153V
MFR.Part #
ERJ-UP6J153V
JLCPCB Part #
C3947135
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS