ERJ-UP6J125V
MFR.Part #
ERJ-UP6J125V
JLCPCB Part #
C4041595
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS