ERJ-UP6F91R0V
MFR.Part #
ERJ-UP6F91R0V
JLCPCB Part #
C4231933
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS