ERJ-UP6F7503V
MFR.Part #
ERJ-UP6F7503V
JLCPCB Part #
C4072425
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS