ERJ-UP6F5602V
MFR.Part #
ERJ-UP6F5602V
JLCPCB Part #
C4552212
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS