ERJ-UP6F4701V
MFR.Part #
ERJ-UP6F4701V
JLCPCB Part #
C4552573
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS