ERJ-UP6F4700V
MFR.Part #
ERJ-UP6F4700V
JLCPCB Part #
C4244001
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS