ERJ-UP6F4303V
MFR.Part #
ERJ-UP6F4303V
JLCPCB Part #
C4176261
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS