ERJ-UP6F2702V
MFR.Part #
ERJ-UP6F2702V
JLCPCB Part #
C4317145
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS