ERJ-UP6F2700V
MFR.Part #
ERJ-UP6F2700V
JLCPCB Part #
C4260701
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS