ERJ-UP6F2400V
MFR.Part #
ERJ-UP6F2400V
JLCPCB Part #
C4280727
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS