ERJ-UP6F2002V
MFR.Part #
ERJ-UP6F2002V
JLCPCB Part #
C4088168
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS