ERJ-UP6F1202V
MFR.Part #
ERJ-UP6F1202V
JLCPCB Part #
C4295512
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS