ERJ-UP6F11R0V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-UP6F11R0V
JLCPCB Part #
C3942024
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS