ERJ-UP6F1103V
MFR.Part #
ERJ-UP6F1103V
JLCPCB Part #
C4030197
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS