ERJ-UP3J330V
MFR.Part #
ERJ-UP3J330V
JLCPCB Part #
C1869534
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS