ERJ-UP3J224V
MFR.Part #
ERJ-UP3J224V
JLCPCB Part #
C1870005
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS