ERJUP3J222V
MFR.Part #
ERJUP3J222V
JLCPCB Part #
C491201
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS