ERJ-UP3J1R8V
MFR.Part #
ERJ-UP3J1R8V
JLCPCB Part #
C1869543
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS