ERJ-UP3J1R6V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-UP3J1R6V
JLCPCB Part #
C1869528
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS