ERJ-UP3J1R1V
MFR.Part #
ERJ-UP3J1R1V
JLCPCB Part #
C1869532
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS