ERJ-UP3F9530V
MFR.Part #
ERJ-UP3F9530V
JLCPCB Part #
C4333552
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS