ERJ-UP3F9312V
MFR.Part #
ERJ-UP3F9312V
JLCPCB Part #
C4064389
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS