ERJ-UP3F9092V
MFR.Part #
ERJ-UP3F9092V
JLCPCB Part #
C1869564
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS