ERJ-UP3F8873V
MFR.Part #
ERJ-UP3F8873V
JLCPCB Part #
C4112674
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS