ERJ-UP3F82R5V
MFR.Part #
ERJ-UP3F82R5V
JLCPCB Part #
C1869970
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS