ERJ-UP3F7323V
MFR.Part #
ERJ-UP3F7323V
JLCPCB Part #
C4183540
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS