ERJ-UP3F6810V
MFR.Part #
ERJ-UP3F6810V
JLCPCB Part #
C4164333
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS