ERJ-UP3F6493V
MFR.Part #
ERJ-UP3F6493V
JLCPCB Part #
C4279115
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS