ERJ-UP3F5761V
MFR.Part #
ERJ-UP3F5761V
JLCPCB Part #
C4284082
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS