ERJ-UP3F5361V
MFR.Part #
ERJ-UP3F5361V
JLCPCB Part #
C1869658
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS