ERJUP3F51R0V
MFR.Part #
ERJUP3F51R0V
JLCPCB Part #
C544040
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS