ERJUP3F5102V
MFR.Part #
ERJUP3F5102V
JLCPCB Part #
C544094
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS