ERJ-UP3F4643V
MFR.Part #
ERJ-UP3F4643V
JLCPCB Part #
C1869596
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS