ERJ-UP3F4530V
MFR.Part #
ERJ-UP3F4530V
JLCPCB Part #
C1869623
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 453Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS