ERJ-UP3F43R2V
MFR.Part #
ERJ-UP3F43R2V
JLCPCB Part #
C4189783
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS