ERJ-UP3F4021V
MFR.Part #
ERJ-UP3F4021V
JLCPCB Part #
C1869586
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.02kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS