ERJ-UP3F3923V
MFR.Part #
ERJ-UP3F3923V
JLCPCB Part #
C4077989
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS