ERJ-UP3F3833V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-UP3F3833V
JLCPCB Part #
C4205079
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS