ERJ-UP3F36R5V
MFR.Part #
ERJ-UP3F36R5V
JLCPCB Part #
C4016526
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS