ERJ-UP3F35R7V
MFR.Part #
ERJ-UP3F35R7V
JLCPCB Part #
C1869620
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS