ERJ-UP3F3572V
MFR.Part #
ERJ-UP3F3572V
JLCPCB Part #
C1869571
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 35.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS