ERJ-UP3F3570V
MFR.Part #
ERJ-UP3F3570V
JLCPCB Part #
C1870016
Description
-55℃~+155℃ 250mW 357Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS