ERJ-UP3F3402V
MFR.Part #
ERJ-UP3F3402V
JLCPCB Part #
C4273100
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS