ERJ-UP3F3320V
MFR.Part #
ERJ-UP3F3320V
JLCPCB Part #
C4032805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS