ERJ-UP3F3240V
MFR.Part #
ERJ-UP3F3240V
JLCPCB Part #
C4018343
Description
-55℃~+155℃ 250mW 324Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS