ERJ-UP3F3163V
MFR.Part #
ERJ-UP3F3163V
JLCPCB Part #
C1869715
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS