ERJ-UP3F27R4V
MFR.Part #
ERJ-UP3F27R4V
JLCPCB Part #
C4055909
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS